Service & Support 



Vi på LRI hjälper gärna till om det är något som inte fungerar eller om ni vill ha utbildning.

Kontakta oss också för förslag på servicekontrakt.

 



Kontakt

 

   E-mail: info@lri.se

  Telefon: 046-13 35 91


Mikroskop support:

Zoran Belokozovski (Lund)

E-post:Zoran@lri.se

Mobil: 072- 307 14 48


Mikroskop support:

Paul Stenström  (Stockholm)

E-post: Paul@lri.se

Mobil: 0703-16 29 37


Skanner support:

Nermin Skrgic  (Lund)

E-post: Nermin@lri.se

Mobil: 0735-39 35 90




Mjukvaror för digitala kameror


Olympus CellSens

Windows


Olympus Stream

Windows


IMAGEVIEW Cam-HD , Cam-4K , Cam-6,3 Kameraserie

Windows


Lumenera Infinity kameraserie

Windows

FÖRSÄLJNING


Peter Lindelöf  (Lund)

E-post: Peter@lri.se

Mobil: 0708 - 13 35 94



Joakim Lindelöf  (Lund)

E-post: Joakim@lri.se

Mobil: 0708 - 13 35 92



Kennet Agnebo  (Stockholm)

E-post: Kennet@lri.se

Mobil: 076 - 188 14 4


Annika Hägglöf  (Stockholm)

E-post: Annika@lri.se

Mobil: 0723-19 75 46



Rickard Lindelöf  (Lund)

E-post: RLI@visiopharm.com

Mobil: 0708 - 13 35 93

SERVICE


Mikroskop support:

Zoran Belokozovski  (Lund)

E-post: Zoran@lri.se

Mobil: 072 - 307 14 48


Mikroskop support:

Paul Stenström  (Stockholm)

E-post: Paul@lri.se

Mobil: 070 - 316 29 37


Skanner support:

Nermin Skrgic  (Lund)

E-post:NSK@Visiopharm.onmicrosoft.com

Mobil: 073 - 539 35 90




EKONOMI/BACK OFFICE


Angelica De Silva

E-post: Ekonomi@lri.se

Tel: 046 - 13 35 91



Anna-Karin Lindelöf

E-post: Anna@lri.se




WEBBANSVARIG

:

Emma Lindelöf

E-post: Emma@lri.se

Copyright © All Rights Reserved  LRI Instrument AB 2017