Om oss:


LRI tillhandahåller innovativa mikroskoplösningar för forskning, sjukvård, utbildning och industri.


Företaget grundades 1971 och har sedan dess arbetat uteslutande med försäljning och service av mikroskop. LRI Instrument AB består av kompetenta och engagerade medarbetare som alla har nästan 25 års erfarenhet av försäljning och service av mikroskop.


Tveka inte att kontakta oss om du har några frågor om din befintliga utrustning eller om du är intresserad av någon ny spännande Olympus produkt. Vi kommer  gärna till er för en gratis demonstration.




Kontor och Showroom Lund:


Dag Hammarskjölds väg 1

224 64 Lund

Tel: 046-13 35 91, E-post: info@lri.se


Kontor och Showroom Stockholm:

 

Månskärsvägen10B

141 75 Kungens Kurva

Tel: 08-13 35 91, E-post: info@lri.se




GDPR 

MIljöPolicy

KvalitetsPolicy

FÖRSÄLJNING


Peter Lindelöf  (Lund)

E-post: Peter@lri.se

Mobil: 0708 - 13 35 94



Joakim Lindelöf  (Lund)

E-post: Joakim@lri.se

Mobil: 0708 - 13 35 92



Kennet Agnebo  (Stockholm)

E-post: Kennet@lri.se

Mobil: 0761 - 88 14 48



Rickard Lindelöf  (Lund)

E-post: RLI@visiopharm.com

Mobil: 0708 - 13 35 93

SERVICE


Mikroskop support:

Zoran Belokozovski  (Lund)

E-post: Zoran@lri.se

Mobil: 072 - 307 14 48


Mikroskop support:

Paul Stenström  (Stockholm)

E-post: Paul@lri.se

Mobil: 070 - 316 29 37


Skanner support:

Nermin Skrgic  (Lund)

E-post:NSK@Visiopharm.onmicrosoft.com

Mobil: 073 - 539 35 90




EKONOMI/BACK OFFICE


Angelica De Silva

E-post: Ekonomi@lri.se

Tel: 046 - 13 35 91



Anna-Karin Lindelöf

E-post: Anna@lri.se




WEBBANSVARIG

:

Emma Lindelöf

E-post: Emma@lri.se

Copyright © All Rights Reserved  LRI Instrument AB 2017